Projeler :
  • Tümü
  • Fen - Matematik
  • Müzik - Sanat
  • Dil - Edebiyat
  • Sosyal Bilimler
  • Sağlık - Spor
  • Özel İstekler
Okulun öğrencilerine anlatılan konuların soyut düzeyden çıkıp öğrenciler için somut bir hal almasını sağlamak.Ses ve gör..
Okulun öğrencilerine anlatılan konuların soyut düzeyden çıkıp öğrenciler için somut bir hal almasını sağlamak.Ses ve görsel öğeler ile beraber öğrenci için somutlaştırmak Proje detayı için tıklayınız.
Okulumuzun bir bölümüne bağışçıların destekleriyle kütüphaneye çevirmek.
Okulumuzun bir bölümüne bağışçıların destekleriyle kütüphaneye çevirmek. Proje detayı için tıklayınız.
ANASINIFI ETKİNLİK ALANLARI DIŞINDA YENİ BİR BÖLÜM OLUŞTURARAK ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞLENEBİLECEĞİ OYUNLAR OYNAYABİLECEĞİ ALANLAR OLUŞTURMAK.
ANASINIFI ETKİNLİK ALANLARI DIŞINDA YENİ BİR BÖLÜM OLUŞTURARAK ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞLENEBİLECEĞİ OYUNLAR OYNAYABİLECEĞİ ALANLAR OLUŞTURMAK. Proje detayı için tıklayınız.
Öğrencilerimize Değerler Eğitimi ve Beslenme Dostu Okul Programı Kapsamında Temizlik ve Hijyen Konusunda Bilinçlendirmek.
Öğrencilerimize Değerler Eğitimi ve Beslenme Dostu Okul Programı Kapsamında Temizlik ve Hijyen Konusunda Bilinçlendirmek. Proje detayı için tıklayınız.
ÇOCUKLARA FEN MATERYALLERİ İLE DOKUNARAK,KEŞFEDEREK BİLİMİ VE BİLİMSEL DÜŞÜNMEYİ KAVRATMAK.
ÇOCUKLARA FEN MATERYALLERİ İLE DOKUNARAK,KEŞFEDEREK BİLİMİ VE BİLİMSEL DÜŞÜNMEYİ KAVRATMAK. Proje detayı için tıklayınız.
okul koridorları ve sınıf içinde uygun zeminlere bilgi verici kısa öz bilgi etiketleri yapıştırma
okul koridorları ve sınıf içinde uygun zeminlere bilgi verici kısa öz bilgi etiketleri yapıştırma Proje detayı için tıklayınız.
Okulumuzda öğrencilerin spor yapabileceği bir alan bulunmamaktadır.Uygun bir salonumuz vardır.Bu salonda derme çatma bir..
Okulumuzda öğrencilerin spor yapabileceği bir alan bulunmamaktadır.Uygun bir salonumuz vardır.Bu salonda derme çatma bir tenis masası vardır.Bu masa boyutları itibarı ile çocukların tenis oynamasına uygun değildir.Bu salona yerleştirilecek iki adet çocuk boy tenis masası öğrencilerin masa tenisi öğrenmesine ve sporu sevmesine katkıda bulunacaktır.B.. Proje detayı için tıklayınız.
Maddi durumu iyi olmayan öğrencilerin kırtasiye,hikaye vb ihtiyaçlarının bir nebze olsun karşılanması
Maddi durumu iyi olmayan öğrencilerin kırtasiye,hikaye vb ihtiyaçlarının bir nebze olsun karşılanması Proje detayı için tıklayınız.
Yaklaşık 4 yıldır 2. 3. ve 4. Sınıflarda İngilizce eğitimi verilmektedir. Bununla birlikte haftada sadece 2 ders saatind..
Yaklaşık 4 yıldır 2. 3. ve 4. Sınıflarda İngilizce eğitimi verilmektedir. Bununla birlikte haftada sadece 2 ders saatinde İngilizce dersi görebildikleri için öğrenmede kalıcılık sağlanamıyor ve öğrenciler İngilizce kelimeleri çok çabuk unutabiliyorlar. İngilizce dersinin haftada sadece 2 ders saatiyle sınırlı kalmasını istemiyorum. Öğrencilerimin .. Proje detayı için tıklayınız.
Birleştirilmiş sınıflı bir köy okulunun spor yapmasına olanak sağlamak.
Birleştirilmiş sınıflı bir köy okulunun spor yapmasına olanak sağlamak. Proje detayı için tıklayınız.
Okumanın eğlenceli halini çocuklara özümseterek zorunluluk hissederek değil, keyif alarak okuyan öğrenciler yetiştirmek ..
Okumanın eğlenceli halini çocuklara özümseterek zorunluluk hissederek değil, keyif alarak okuyan öğrenciler yetiştirmek amacı ile okulumuzda zeka oyunları, sinema gibi aktivitelerle kütüphanenin birleştirilmesi Proje detayı için tıklayınız.
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >>
WEBSITE by BMTECH