Projeler :
  • Tümü
  • Fen - Matematik
  • Müzik - Sanat
  • Dil - Edebiyat
  • Sosyal Bilimler
  • Sağlık - Spor
  • Özel İstekler
  • Giyim
Okulun öğrencilerine anlatılan konuların soyut düzeyden çıkıp öğrenciler için somut bir hal almasını sağlamak.Ses ve gör..
Okulun öğrencilerine anlatılan konuların soyut düzeyden çıkıp öğrenciler için somut bir hal almasını sağlamak.Ses ve görsel öğeler ile beraber öğrenci için somutlaştırmak Proje detayı için tıklayınız.
Okulumuzun bir bölümüne bağışçıların destekleriyle kütüphaneye çevirmek.
Okulumuzun bir bölümüne bağışçıların destekleriyle kütüphaneye çevirmek. Proje detayı için tıklayınız.
Oyun kültüründen ve oyunla öğrenmeden uzak dezavantajlı bir bölgede faaliyet gösteren bir okul olarak, öğrencilerimizin ..
Oyun kültüründen ve oyunla öğrenmeden uzak dezavantajlı bir bölgede faaliyet gösteren bir okul olarak, öğrencilerimizin bilişsel ve duyusal gelişimlerini bir takım oyunlarla geliştirmek amacıyla yola çıktık. Okulumuzun atıl vaziyetteki merdiven boşluğu koridorunu oyun köşesi yapma amacıyla yola çıktık. Koridoru oyunlarla canlandırmak için masa sand.. Proje detayı için tıklayınız.
ANASINIFI ETKİNLİK ALANLARI DIŞINDA YENİ BİR BÖLÜM OLUŞTURARAK ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞLENEBİLECEĞİ OYUNLAR OYNAYABİLECEĞİ ALANLAR OLUŞTURMAK.
ANASINIFI ETKİNLİK ALANLARI DIŞINDA YENİ BİR BÖLÜM OLUŞTURARAK ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞLENEBİLECEĞİ OYUNLAR OYNAYABİLECEĞİ ALANLAR OLUŞTURMAK. Proje detayı için tıklayınız.
Sınıflarda yapılan etkinliklerin sınıflarda sergilenebileceği bir alanın olmaması bu projenin ortaya çıkmasına neden olm..
Sınıflarda yapılan etkinliklerin sınıflarda sergilenebileceği bir alanın olmaması bu projenin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Okulumuzda bulunan 29 sınıfa 2'şer adet toplamda 58 adet panoya ihtiyaç duyulmaktadır. Proje detayı için tıklayınız.
Öğrencilerin kitap ihtiyacını karşılamak
Öğrencilerin kitap ihtiyacını karşılamak Proje detayı için tıklayınız.
Van'da ihtiyaç sahibi 2514 öğrenciye giysi yardımı
Van'da ihtiyaç sahibi 2514 öğrenciye giysi yardımı Proje detayı için tıklayınız.
Öğrencilerimize Değerler Eğitimi ve Beslenme Dostu Okul Programı Kapsamında Temizlik ve Hijyen Konusunda Bilinçlendirmek.
Öğrencilerimize Değerler Eğitimi ve Beslenme Dostu Okul Programı Kapsamında Temizlik ve Hijyen Konusunda Bilinçlendirmek. Proje detayı için tıklayınız.
Sınıflarımızdaki eksiklerin giderilmesi
Sınıflarımızdaki eksiklerin giderilmesi Proje detayı için tıklayınız.
Okulumuzun bir bölümüne bağışçıların destekleriyle kütüphaneye çevirmek.
Okulumuzun bir bölümüne bağışçıların destekleriyle kütüphaneye çevirmek. Proje detayı için tıklayınız.
ÇOCUKLARA FEN MATERYALLERİ İLE DOKUNARAK,KEŞFEDEREK BİLİMİ VE BİLİMSEL DÜŞÜNMEYİ KAVRATMAK.
ÇOCUKLARA FEN MATERYALLERİ İLE DOKUNARAK,KEŞFEDEREK BİLİMİ VE BİLİMSEL DÜŞÜNMEYİ KAVRATMAK. Proje detayı için tıklayınız.
OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNİN KULLANIMINA SUNULMAK ÜZERE FOTOKOPİ MAKİNASI TEMİNİ
OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNİN KULLANIMINA SUNULMAK ÜZERE FOTOKOPİ MAKİNASI TEMİNİ Proje detayı için tıklayınız.
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 >>
WEBSITE by BMTECH