Duyurular
Rotary Eğitim Dostları Proje Tanımlama Dökümanı
Taziyelerinizi Rotary Eğitim Dostlarına yapacağınız desteklerle merhumun ailesine iletebilirsiniz.
07 Mar 2017
Sevdiklerinizin mutlu günlerinde onlaradına istediğiniz tutarda bir bağış yaparak birçok öğrencinin daha iyi eğitim almasına katkıda bulunabilirsiniz.
07 Mar 2017
Geçtiğimiz Pazar günü Çatalca Gazi İlkokulu'nda Çağla Altıntaş Orkan öğretmenimizin İngilizce Sokağı projesini Caddebostan Rotary Kulübü önderliğinde hayata geçirdik... Ortaya çıkan eğlenceli ve öğretici sokağını, öğrencilerimizin mutluluğunu, öğretmenimizin albümünden direkt alarak paylaşmak istedik.. Öğrencilerimizin mutluluğu bizleri yeni projeleri hayata geçirmek için daha da çok motive ediyor.. Haydi siz de gelin www.egitimdostlari.org sitemize ve yeni projelerin gerçekleşmesi için siz de destek olun!!
30 Mar 2016
Katkılarınızla gerçekleştirdiğimiz “Yerinde Öğrenelim” projesini 22 Mart Salı günü tamamladık. İ.Saime Zıpkın İlkokulu, 1 – 4 sınıflardan 102 öğrenciyi Öğretmenlerinin gözetiminde Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesini gezmelerini ve bir çoğunu ilk defa gördükleri hayvanları tanımalarını sağladık. Miniklerden birini ifadesiyle "mis gibi bir gezi" yaptılar. Bizim için onların mutluluğunu yakından izlemek "mutluluk bulaşıcıdır" sözünü doğrulayan bir deneyim oldu. Minikleri ve tanımaktan gerçekten çok memnun olduğumuz, bu kasvetli günlerde yarına daha umutlu bakmamı sağlayan aydınlık fikirli, güleryüzlü öğretmenlerle resimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.
30 Mar 2016
1 2 3
WEBSITE by BMTECH